Rita Ora lë pa fjalë: Komplet e zhveshur në pushimet para ardhjes në Kosovë

By

Se Rita Ora nuk e ka problem të shfaqet ndryshe në publik, këtë e kemi vërtetuar shpesh.

Këngëtarja e njohur ka habitur shpesh me setet e nxehta fotografike, me daljen në tapet të kuq me rrobdishambër e la pa fjalë edhe sot, kur postoi nga pushimet.

Një foto që duhej merrte vëmendjen për detin dhe perëndimin e bukur të diellit ka shokuar fansat me Ritën në fokus e cila është zhveshur e tëra!

Rita, që për pak ditë mbërrin në Prishtinë për koncertin e pavarësisë ka vendosur të shfaqet komplet e zhveshur në imazhin që po bën rrëmujë të madhe në rrjete sociale duke u pëlqyer, komentuar por edhe kritikuar shumë.

Një peng më pak tashmë kur e pamë Ritën edhe në këtë formë. /Prive.al

 

Sundaze.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Artikuj të ngjashëm