Kush bëri që Njomza Rozhaja të heq dorë nga bota e bukurisë? (VIDEO)

By

Fytyrat e bukura të tyre për vite të tëra u mbajten në mend si ikona të bukurisë.

Me zgjedhjen e tyre si të parat në konkurse bukurie rruga e tyre u hap edhe në fushën e organizimit dhe jo vetëm.

Disa nuk u ndalën, mirëpo ka të tjera që ndryshuan komplet kahjen e jetës së tyre që kishte marrë me tu kurorëzuar si më e bukura.

Njomza Rozhaja është një nga ato femra të bukura që për një kohë shumë të shkurtër punoi në këtë fushë.

Ajo në një intervistë për emisionin Prive, rrëfen që karriera e saj ka ndryshuar rrenjësisht me vendimin e krijimit të familjës.

Ndër të tjera ajo shprehet që dëshira e saj ishte që femija i saj të lavdërohej me atë që nëna e saj është bankiere sesa miss apo organizatore mishesh./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm