Rihanna bëhet nënë për herë të dytë, kjo është gjinia e bebes

By

Është raportuar se Rihanna ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë me ASAP Rocky.

Ne jemi bombarduar nga fotot e djalit të adhurueshëm dhe ekspresiv të dyshes muzikore, RZA Athelston Mayers – të quajtur sipas anëtarit legjendar të Klanit Wu-Tang, RZA (shqiptohet Rizza). Dhe ndërsa Rihanna dhe A$AP janë parë në tapetet e kuq të profilit të lartë, më e famshmja duke u shfaqur vonë dhe e fundit në Met Gala këtë vit…diçka tjetër ka qenë duke u përgatitur, dhe nuk është albumi i ri.

Në janar 2023, Rihanna zbuloi shtatzëninë e saj të dytë gjatë Performancës së saj në Super Bowl Halftime, e cila theu rekorde më vete. Ishte hera e parë e Rihanna-s që performonte live që nga epoka ANTI, por të gjithë sytë ishin te barku saj në rritje. Tani raportet thonë se Rihanna ka sjellë në jetë një vajzë!

Edhe pse kjo ende nuk është konfirmuar nga një anëtar i ekipit të Rihanna-s, bota po gumëzhin në pritje të anëtarit të ardhshëm të familjes mbretërore Fenty.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm