Afërdita Dreshaj realizon setin fotografik të shtatëzënisë!

By

Afërdita Dreshaj si një modele që është nuk do e linte shtatëzaninë e saj të ikte pa një set fotografik.

E për të realizuar fotografitë profesionale, nuk mund të ishte askush tjetër përpos fotografit Fadil Berisha, i cili ka qenë mbështetja më e madhe e Afërditës.

Dreshaj dhe Jacob dje kanë vizituar Fadilin ku kanë përfunduar foto sesionin që pritet të publikohet shumë shpejt.

Përpos në çift me bashkëshortin e saj, Afërdita është fotografuar edhe me motrën dhe vetëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm