Rezarta Shkurta tregon për gabimin më të madh që bëri në Instagram

By

Rezarta Shkurta duhet të jetë një nga emrat më të përfolura të medias rozë.

Dikur u shfaq në publik si këngëtare dhe tashmë ka hyrë në ujërat e biznesit, por eshe është përfolur mjaft shumë edhe për faktin se është edhe partnerja e nipit të ish-diktatorit Enver Hoxha. Kjo për shkak të udhëtimeve dhe dhuratave luksoze që ka marrë nga bashkëshorti pas daljes nga burgu, si i përfshirë në çështjen ‘Xibraka’.

Rezarta ka postuar një foto me filters e famshëm të Instagramit, atë që vendos një piercing në hundë.

“Shënim për mamin: E di që ma kontrollon Instagramin, qetësohu nuk e kam shpuar vërtet hundën”, shkruan Rezarta ndërsa në postimin tjetër tregon gabimin më të madh që ka bërë në jetë.

“Gabimi më i madh që kam bërë në jetë, i kam hapur mamit Instagram. Ju që jeni ende në kohë mos e bëni ju lutem”, shkruan Rezarta duke treguar që e ëma i ka dërguar mesazh ku i thotë: “S’të ka lënë mendja besoj”. /Prive.al

/Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm