Rezervojeni mbrëmjen e sotme për shumë ekskluzivitete nga Prive (VIDEO)

By

Si gjithherë, Prive sjellë të vërtetat dhe të pavërtetat e çdo aktualiteti të javës.

Çka u përfol këtë javë dhe sa ishin të vërteta thashethemet ua zbulon Prive.

Pas daljes nga “Big Brother VIP”, Sara Berisha rrëfehet për të gjitha.

Këto dhe të tjera materiale ndiqni sonte nga ora 22:00 në Klan Kosova. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm