Renée përpiqet t’i ndihmoj Norës për koncert në mënyrën më të bukur (FOTO)

By

Nora Istrefi po vazhdon pandalshëm turin e saj të koncerteve verore në sezonin e veres 2017 që për të pa dyshim  është një prej më të sukseshmëve.

Me dy hite ‘S’ka inat’ dhe ‘Gabime’, Nora po mban pozitën si një prej artisteve më productive këtë verë.

E destinacioni i sontëm i këngëtares është Prizreni ku do performojë para fansave të shumtë.

Për përgatitjet e këtij koncerti Nora sonte ka asistenten më të veçantë – vajzën e saj.

Renée, sipas të gjitha gjasave e mësuar me profesionin e prindërve shihet në një insert të ndarë nga Nora teksa përpiqet ta ndihmojë nënën në grimin përreth syve.

Në pak vite, duket se Renée do t’i heq një barrë të madhe Norës. /Prive.a/

Artikuj të ngjashëm