Çifti i famshëm në pritje të fëmijës së tretë?

By

Pa dyshim, Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias kanë qenë një nga çiftet më të qëndrueshme në industrinë e argëtimit. Edhe pse thashethemet ndër vite treguan se ata ishin ndarë për ca kohë në vitin 2008 dhe më pas përsëri në vitin 2013. Çifti mirëpriti binjakët Lucy dhe Nicholas në vitin 2017.

Image result for enrique iglesias anna kournikova

Që atëherë thashethemet për ndarje janë shuar pak. Përkundrazi,u zëvendësuan me thashethemet për dasmë.

Anna Kournikova raportohet se është shtatzënë me fëmijën e tyre të tretë. Edhe pse çifti, të cilët njihen për privatësinë kur bëhet fjalë për jetën e tyre personale, nuk e kanë konfirmuar lajmin emocionues, Kournikova është parë me një bark të rrumbullakosur në fotot e marra nga revista spanjolle Hola!.

Enrique Iglesias y Anna Kournikova

Shtatzënia e raportuar dhe fakti që çifti nuk e kanë njoftuar ende, nuk është domosdoshmërisht aq surprizuese. Kournikova dhe Iglesias nuk njoftuan se ishin në pritje të Nicholas dhe Lucy deri disa ditë pasi lindën vogëlushët, me teniseren duke bërë njoftimin emocionues në Janar 2018 kur ajo zbuloi emrat e tyre.

View this post on Instagram

#tbt #37weeks ☀️☀️

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Artikuj të ngjashëm