Redon Makashi aksidentohet me makinë

By

Redon Makashi i cili njihet për baladat e tij si dhe për njërën ndër këngët që mbahet mend nga Kënga Magjike, “Më lër të fle” sot është përfshirë në një aksident.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Përrenjas – Qafë Thënë pasiqë Makashi ishte nisur drejt Pogradecit.

Raportohet që këngëtari ka marrë lëndime të lehta teksa vetura është dëmtuar shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm