Realizohet ndryshimi më drastik deri më tani në Skomplekse

By

Mbi 20 javë bashkë dhe mbi 20 kandidatë super të kënaqur me transformimin e tyre në Prive.

E kësaj here vjen Egzona e cila bëhet ‘tjetër njeri’ në fund të transformimit në Skomplekse.

Ndiqni të plotë ndryshimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm