Ray J hedh akuza ndaj Kris Jenner për videon seksuale me Kim Kardashian

By

Ray J po bën gjithçka që duhet për të pastruar emrin e tij.

Këngëtari, i cili u shfaq në një kasetë seksi me ish-Kim Kardashian, sulmoi Kris Jenner të shtunën pasi ajo bëri një test detektor gënjeshtre që ai pretendon se ishte ” i rremë”.

Ray J tha se Jenner ka punuar në përgatitjen e kasetës për publikim me Vivid Video. Ai shtoi se shkrimi i Kardashian ishte në kontratën me kompaninë e filmave për të rritur.

Postimi i tij i nxehtë pasoi paraqitjen e fundit të Jenner në “Late Late Show with James Corden”, ku ajo iu përgjigj një sërë pyetjesh të James Corden ndërsa ishte e lidhur me një makinë poligrafike.

Gjatë intervistës, mamaja, 66 vjeçe, ishte e bindur se nuk kishte asnjë lidhje me publikimin e kasetës seksuale të vajzës së saj. Ekzaminuesi i detektorit të gënjeshtrës, John Grogan, përcaktoi se ajo çka tha ishte e vërtetë.

“Unë thjesht do ta trajtoj këtë problem në mënyrë të ligjshme dhe thjesht do të përballem në gjykatë dhe do të merrja atë që meritoja nga të gjithë ju që jeni të padrejtë dhe përpiqeni të shpifni, duke u përpjekur të më bëni të dukem keq,” deklaroi Ray J.

 

Artikuj të ngjashëm