Rasheli larg prej linjave bombastike në realitet?! (VIDEO)

By

Ka pak kohë në television sidoqoftë ka rënë menjëherë në sy të opinionit falë linajve të saj bombastike.

Bukuroshja Rashel Kolaneci shpesh lë pa fjalë të Shtunave audiencën në ‘Xing me Ermalin’por ishte pikërisht trupi i saj që u kontestua në vërtetësinë e linjave së fundmi.

Në internet, qarkulluan disa fotografi që shfaqnin bukuroshen larg prej linjave me të cilat e shohim teksa ‘bombardon’ Instagramin e jo vetëm çdo ditë.

LAJMI VIJON MË POSHTË

E pas kësaj fotoje nuk ka munguar as reagimi i bukuroshes e cila përmes një video ironizon me gjoja përdorimin e Photoshop-it për të modifikuar linjat e saj.

‘Tani që mësova dhe photoshopin në video nuk do këtë më zhgënjime për asnjë’ – deklaron duke ironizuar Kolaneci. /Prive.al/

Tani qe mesova dhe photoshopin ne video nuk do kete me zhgenjime per asnje ??

A post shared by Raimus ™? Goddess? (@rashelkolaneci) on

Artikuj të ngjashëm