A i ra pishman Seldi për paraqitjen me Sinanin pas disa vitesh?!

By

Ditën e djeshme, këngëtari Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu u bënë bashkë pas shumë viteve.

Dyshja artistike në emisionin n’Kosovë Shoë u paraqitën publikisht pas një kohe të gjatë.

Në këtë ribashkim, ai që nuk e priste e që ishte më i habituri ishte pa dyshim Seldi i cili vërehet i hutuar në momentin e takimit me Sinanin.

Por a i ra ai pishman për një gjë të tillë?!

Kjo nuk mund të thuhet në asnjë mënyrë pasiqë ndryshe prej Sinanit, ka qenë Seldi ai që ka postuar videon e momentit në rrjete sociale mes tjerash edhe si shenjë e relaksimit të marrëdhënieve mes dy miqve të dikurshëm që për arsye të panjohura ndanë rrugët me njëri-tjetrin.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm