Qindra mijëra në veshje, vetëm çanta e Lori Hoxhës kushton rreth 3000 euro

By

Nëse nis e përpilon listën e shqiptarëve më me stil, Lori Hoxha do e kryesonte.

Trashëgimtarja e perandorisë mediatike Top Media, bën jetë luksi falë punës së suksesshme dhe rrjetit të madh televiziv që zotëron familja e saj.

View this post on Instagram

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Megjithatë, më mirë se të kesh është të dish dhe ajo po që ka spikatur me stil.

Lori prezanton shpesh veshjet që janë trende të fundit botërore, e ajo vishet nën emrin e markave më të njohura e më të shtrenjta të momentit.

Vetëm xhaketa e saj e markës Balenciaga, kushton mbi 1000 euro. Faqja shqiptare në Instagram, “What They Wearing”, ka zbuluar çmimet e veshjeve të fundit të Hoxhës.

Canta e saj e markës DIor kushton 2865 euro, ndërsa pantallonat po ashtu nga Balenciaga, 565 euro. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjUluYzj6fq/?taken-by=whattheywearin

Artikuj të ngjashëm