Publikohet traileri i filmit të ri të Rita Orës

By

Rita Orën do ta shohim sërish në ekranin e kinemasë dhe këtë herë mund të flasim jo pak për rolin e saj në filmi.

Me një kast të shkëlqyer aktorësh, ku dallon edhe emri i Sir Michael Cain, këngëtarja me origjinë shqiptare e ka shijuar në maksimum eksperiencën si aktore. Përshtatja në ekran e një prej veprave më të famshme të Charles Dickens tashmë do të vijë në një versin modern, me shumë aksion dhe aventurë brenda. Filmi pritet të dalë në kinema në vitin 2021.

Më poshtë mund të ndiqni “trailer” e filmit të ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm