Publikohet “Për vete më mbaj” nga Soni Malaj

By

Pas një kohe relativisht të gjatë pa sjellur ndonjë projekt të ri këngëtarja nga Shqipëria Soni Malaj vjen me projektin më të ri “Për vete më mbaj”.

Ajo përmes kësaj kënge u paraqit në Këngën Magjike mbrëmjen e kaluar pas 7 vitesh mungesë teks projekti është publikuar sot edhe në Youtube.

E për realizimin e këtsaj kënge ajo bashkëpunoi me Dj Aldon, Gent Myftarajn dhe Eneda Traifan. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm