Publikohet ‘MVK’ nga BimBimma dhe Taste 2 (VIDEO)

By

Është lëshuar në youtube, bashkëpunimi mes BimBimma dhe Tase 2 i paralajmëruar javë më parë.

Projekti quhet ‘Mir’sevjen n’Kosovë’ shkurtimisht ‘MVK’ dhe është i shoqëruar me videoklip.

Ju sjellim më poshtë videon për ta parë të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm