Zbulohen synimet: Tuna dhe Patrisi bashkë drejt…

By

Shpejt u shndërruan në një prej çifteve më të komentuara e më të pëlqyera të skenës muzikore shqiptare.

Tuna Sejdi e Patris Berisha ndonëse nuk japin shumë material për publikun po komentohen shumë.

E një postim i këngëtares, si rrallëherë shfaq një anë që nuk jemi mësuar ta shohim.

Ajo ka zbuluar dëshirën për një udhëtim modest me shtëpi-makinë bashkë me Patrisin.

Trajnerin e fitnessit ajo e ka etiketuar nën mbishkrimin: ‘A shkum’?!

Se a do realizohet kjo dëshirë për çiftin që së shpejti do jenë tre, mbetet të shihet. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm