Publikohet ‘Fustani’ nga Elvana dhe Capital T

By

Ashtu sic zbuloi ekskluzivisht sot Prive.al, Elvana Gjata dhe Capital T kanë publikuar këngën e tyre të përbashkët ‘Fustani’.

Ky projekt muzikor me tekst të dy artistëve ka ardhur i vizuelizuar edhe me videoklip.

Ndiqeni të plotë më poshtë.

Artikuj të ngjashëm