Publikohet fotoja dhe emri i djalit të Afërdita Dreshajt

By

Para pak ditësh, modelja shqiptare Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl, u bënë prindër për herë të parë.

Ata mirëpritën në jetë një djalë dhe sot e zbuluan edhe emrin e tij.

Vogëlushi quhet Sky Blu Kindl.

Më poshtë mund të shihni imazhin e parë të djalit mes nënës dhe babait./Prive.al

Artikuj të ngjashëm