Publikohet ‘Edhe tri’ nga Gjiko e Kresha

By

Pas një pune disa javore sapo është publikuar dueti mes Gjikos dhe Mc Kreshës i titulluar ‘Edhe tri’.

Kënga ka tekst të vetë reperëve, me beat të Smuht dhe Big Bang e regji nga Valon Aziri.

‘Edhe tri’ pritet të jetë një sukses i rradhës për dyshen e hip-hopit që kanë një numër të madh të fansave gjithandej ku flitet shqip.

Ky projekt shënon rikthimin e shumëpritur të Kreshës pas një periudhe të gjatë të pauzimit teksa për Asdrenin vjen pas suksesit të ‘Si me def’. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm