Publikohet dueti i Tunës me Fatman Scoop (Video)

By

Është publikuar projekti i Tunës me të cilën tenton depërtimin drejt tregut ndërkombëtar të muzikës.

Kënga është në bashkëpunim me Fatman Scoop dhe mban emrin ‘Knocks me Out’.

Përpos Tunës që është shqiptare, ekipi që ka punuar në video janë nga Kosova përkatësisht puna më e madhe i është besuar Imagine Films./Prive.al

Artikuj të ngjashëm