Flet Enca pas ndarjes nga jeta të babait

By

Dje këngëtarja Enca Haxhia ka pësuar një humbje të madhe.

Pas një sëmundje të rëndë, babai i artistes është ndarë nga jeta në moshën 64 vjeçare duke lënë pas bashkëshorten Entelën dhe dy vajzat Encën dhe Uindin.

Mesazhe të shumta ngushëllimi janë adresuar tek artistja e cila para pak minutash ka falenderuar të gjithë por forcën që i kanë dhënë në këto ditë të dhimbshme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm