PSE SPO DEL ARILENA PËR PARTY?!

By

Arilena Ara është emri më i sukesshëm i formateve të fundit për talentë. ‘Aeroplani’ e ngjiti mjaft lartë këngëtaren duke u bërë një ndër artistet e reja më të suksesshme.

Para pak dite u përfol për një lidhje me Popi Kolën, raport ky që u mohua nga Arilena pasiqë emri i përmendur përfaqëson menaxherin tek Ara.

Ndërsa të qenit artiste ka dhe sakrificat e saj.

Mbrëmë këngëtarja ka publikuar një fotografi me përshkrimin: “Të gjithë janë në ‘party’ e ndërsa unë jam në shtëpi duke pushuar”.

Nga ky shkrim duket që Arilena ka dëshirë të dal në klube por kush po i’a ndalon atë të dali gjatë fundjavës./Prive.al

arilena

Artikuj të ngjashëm