Pse po tërhiqet nga filmat aktori i njohur?

By

Ryan Reynolds është gati të shijojë një pushim nga filmat.

I nominuari për “Golden Globe” njoftoi se do të marrë “pak pushime” nga filmat, ndërsa postoi disa fotografi nga prapaskenat e filmit të tij të ardhshëm i Apple TV+ Apple TV+ “Spirited”, në të cilin ai luan së bashku me Will Ferrell dhe Octavia Spencer.

“Ky është një përfundim për mua në “Spirited”. Nuk jam i sigurt se do të isha gati t’i thosha po një filmi ky sfidues edhe tre vjet më parë,” shkroi ai. “Këndimi, vallëzimi dhe loja në sandbox me Will Ferrell bëri realitet një ëndërr të madhe. Dhe ky është filmi im i dytë me madhin Octavia Spencer.

“Koha e përkryer për një punë të pakët nga bërja e filmave,” vazhdoi ai. “Do të më mungojë çdo sekondë duke punuar me këtë grup krijuesish dhe artistësh të talentuar. Këto ditë, mirësia ka rëndësi po aq sa talenti. Unë kam qenë me fat që kam punuar me njerëz që janë të përzier me të dy”.

Reynolds gjithashtu luan në filmi e ardhshme të Netflix, “Red Notice”, së bashku me Dwayne Johnson dhe Gal Gadot, i cili është përshkruar si filmi më i madh që Netflix ka bërë ndonjëherë.

Artikuj të ngjashëm