Premierë: ‘A don Love’ nga Noizy e Dafina (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi mes Noizyt dhe Dafina Zeqirit me titull ‘A don Love’.

Muzika është punuar nga Bledbeats ndërkaq tekstin e kanë shkruar të dy artistët, secili pjesën e vet.

Kënga është e shoqëruar me një klip të xhiruar në natyrë madje i realizuar me telefon.

Ky është bashkëpunimi i parë mes Noizyt dhe Dafinës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm