Pse jo një bashkëpunim mes Dhuratës, Dafinës e Young Zerka (Video)

By

Young Zerka u bë i njohur nga dueti që solli me Dhurata Dorën, ‘Roll’ por këtë vit mori akoma më shumë vëmendje si solo artist.

Këngëtari i ‘Boom boom’ së fundmi u shfaq në klipin ‘Te ti’ të Dafina Zeqirit. Që të tre artistët gëzojnë marrëdhënie të mira mes vete, gjë që mund të reflektonte mirë dhe në bashkëpunim.

E pyetur të shtunën në Prive për këtë ide, Dhurata ka thënë që do pranonte me kënaqësi por që për momentin nuk ka asgjë konkrete./Prive.al

Artikuj të ngjashëm