Butrint Ymeri shfaqet me mbesën (FOTO)

By

Ajo erdhi në jetë duke u bërë vajza më e rëndësishme për të në këtë moment.

Këngëtari Butrint Ymeri, është bërë dajë dhe lumturinë për këtë fakt nuk ka hezituar ta shfaqë haptazi.

Në profilin e tij në Instagram, ai ka publikuar një fotografi, ku shihet duke e mbajtur në duar mbesën e tij të porsalindur, për të cilën ka një dashuri të madhe.

Ditë më parë, Butrinti kishte treguar se motra e tij është bërë me vajzë dhe asaj i kanë vënë emrin Arjona. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm