Pse Fjolla Morina u takua me Presidentin e Shqipërisë? (FOTO)

By

Ditën e sotme, këngëtarja Fjolla Morina, e kaloi me personin më të rëndësishëm në jetën e saj.

Ajo njoftoi përmes Instagramit se doli për një shëtitje apo drekë me nënën e saj, në Ditën Ndërkombëtare të Nënës.

Por sot, Fjolla u takua edhe me një person tjetër.

Ajo postoi një fotografi në instastory duke treguar se takoi Presidentin e Republikës së Shqipërisë Ilir Metën.

Ajo e etiketoi Metën mbi fotografi duke mos dhënë asnjë detaj më shumë.

Megjithatë, si duket Fjolla dhe Ilir ishin në të njëjtin vend për drekë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm