Propozimi tërësisht befasi, Urimi dhe Alisa rrëfejnë detajet

By

Urimi dhe Alisa janë një prej çifteve më të dashura në rrjete sociale.

Ata shpejt kanë arritur të marrin zemrat e publijut duke u ndjekur nga qindra mijëra njerëz.

Së fundmi, Urimi i propozoi Alisës në Shqipëri.

Për këtë pjesë dhe jo vetëm, ata folën në garën “A po m’njeh zemër”, si çift pjesëmarrës në episodin më të fundit.

Alisa tregoi se nuk e ka pritur aspak propozimin e Urimit për kohën kur erdhi.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm