‘Veten dua gjallë’, kënga më e re e Aurela Gaçes

By

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Aurela Gaçe, ka publikuar sot pasdite këngën e saj më të re.

“Veten dua gjallë” titullohet ky projekt i punuar nga John Van Ride dhe vetë këngëtarja.

Për tekstin është përkujdesur Rozana Radi.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm