Prive Paparazzi: Keisi&Geek, sërish mat në Prishtinë

By

Pas një periudhe ‘qetësie’, është rikthyer në vëmendje raporti mes Dj Geek dhe Keisi Medinit. 

Këngëtarja e njohur gjendet sërish në Kosovë ditën e sotme dhe sërish, krah Geek. 

Prive.al ka siguruar fotografi të reja të dyshes bashkë në një nga restorantet e kryeqytetit. 

Keisi është në Prishtinë, mes tjerash edhe për muzikë. Ajo po punon në studio muzikore për disa këngë të reja që do t’i nxjerrë shpejt. 

Ndërkaq, sa i përket spekulimeve për lidhje, deri tani, Geek dhe Keisi nuk e kanë thënë asnjë fjalë. /Prive.al 

Artikuj të ngjashëm