Pritjes së ëmbël po i vie fundi, aktorja e famshme shqiptare edhe pak ditë do të bëhet nënë

By

Kohë më parë u bë i ditur lajmi se aktorja shqiptare Eliza Dushku është në pritje të ëmbël.

38-vjeçarja është shtatzënë me partnerin e saj disa vite më të madh në moshë, Peter Palandjiani i cili është CEO i Korporatës Interkontinentale Real Estate.

E kur kanë mbetur vetëm pak javë nga lindja, Eliza ka ndarë me ndjekësit një imazh se si duket në  muajin e tetë të shtatzënisë.

‘8 muaj. Selfie nga banjot. Sa shumë kanë ndryshuar kohët’ – shprehet aktorja në foton e publikuar.

E tani vetëm edhe ca ditë kanë mbetur, kur pritjes së ëmbël i vie fundi, dhe Eliza Dushku të sjellë në jetë vogëlushin e saj. Ajo la të ndjekësit e saj të kuptojnë se shumë shpejtë do të bëhen prindër me një foto që postoi në Instagram, ku shihet duke mbërthyer barkun e saj te fryrë dhe duke buzëqeshur me bashkëshortin e saj në krah. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm