Pritjes i erdhi fundi, publikohet “Gotat” nga Azet

By

“Gotat” mban titullin projekti i ri muzikor nga Azet.

Për videon e këngës është kujdesur Entermedia, ndërsa producimi i këngës është bërë nga producent gjermanë.

Kënga e shoqëruar me videoklip është publikuar në Youtube dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm