Prime nis me diskutimin për sjelljen e Metit kundrejt Edonës

By

Gjatë mbrëmjes së sotme ‘Prime’ është transmetuar një video material i një prej skenave më të komentuara të javës që lamë pas.

Bëhet fjalë për natën pas ‘Prime’, dhe vërsuljes verbale të Metit ndaj Edonës, gjest ky që u kritikua pafund brenda e jashtë shtëpisë.

Gjesti në fjalë u pasua edhe me debate të shumta mes dyshes, Edona-Meti, derisa u dënua edhe nga “Vëllai i Madh” me një tërheqje vërejtje përmes zarfit të zi, që vlente po ashtu edhe për Yllin.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

Artikuj të ngjashëm