PREMIERË: DUDA & DOUBLE G – ‘SMOKE THEM’

By

Grupi Double G dhe reperi Duda kanë publikuar videoklipin e ri të përbashkët. ‘Smoke them’ mban emrin ky projekt që është prodhim i Overlord.

Videoklipi i saj është punuar nga Bug Production.

Duda njihet për duet me Noizyn teksa së fundmi ka adresuar një diss për emra të njohur të estradës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm