Pothuajse e zhveshur, Emina Cunkulaj shfaqë barkun e fryrë (FOTO)

By

Shtatzënisë së saj po i vie fundi dhe ajo po e përshkruan si një ndjenjë e cila do i mungojë shumë.

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj, e cila po pret t’i vijë në jetë fëmija i dytë nga martesa e saj me miliarderin Sam Nazarian, i ka mbajtur ndjekësit e saj shumë të përditësuar me procesin e shtatzënisë.

Ajo së fundmi ka realizuar edhe një set fotografish, ku si nënë duket e mahnitshme.

Emina nuk ka shtuar aspak në peshë përpos barkut të fryrë dhe ka arritur t’i ruajë linjat e saj, e doemos do ta ketë më të lehtë të vijë në formë pasi të lindë beben.

“Përderisa dita finale po afrohet, është një moment i ëmbël e i hidhur. E di se sa shumë do më mungojë kjo ndjenjë dhe lidhja që kam me ty në çdo minutë të ditës dhe natës, por po ashti mezi pres të të shoh dhe të të mbaj në krahë”, ka shkruar Emina. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm