Po vjen një bashkëpunim mes Baby G e Stresit? – Ja detajet!

By

Mesa duket këtë verë do kemi vetëm bashkëpunime.

I radhës është Baby G me Stresin, të paktën kështu ka lënë të kuptohet këngëtarja me postimin e një imazhi në rrjete sociale.

Një fakt tjetër që e konfirmon lajmin është posti që Stresi bëri ditë më parë duke mos e zbuluar emrin e artistit me të cilin po sjellë këngë së shpejti.

Baby G kësaj radhe ka thënë se do t’i futet hip-hopit dhe tashmë veç e paska bërë zgjedhjen e reperit me të cilin po bashkohet për projektin e ri.

Artistja festoi mbrëmë ditëlindjen në mesin e shoqërisë të cilët e surprizuan atë./Prive.al

Sa për bashkëpunimin, të presim gjatë ditëve në vazhdim…/Prive.al

https://www.instagram.com/p/BlTdEl7BKwx/?taken-by=babygee

Artikuj të ngjashëm