Po ju keni festuar ndonjëherë ditëlindjen me shampanjë si qenushja e Beatrix?

By

Thonë se sido që të ndihesh një qenush i vogël gjithmonë do ju shohë me admirim, dhe pikërisht kështu duket të jetë edhe lidhja e Beatrix me qenushen e saj Bella.

Aq e lidhur është ajo me qenushen e saj, saqë Bella ka llogarinë e saj personale në Instagram, ku ndjekësit mund ta shohin e të kënaqën me ëmbëlsinë e saj.

Mbrëmjen e djeshme, familja ka festuar datëlindjen e tretë të Bellas me një organizim të veçantë. Shampanjë Moet, një tortë me fytyrën e Bellas dhe gjithçka tjetër që i shkon një feste ditëlindjeje.

Nuk jemi të sigurtë nëse qenushja ka marrë vesh gjë por jemi të sigurtë se familja Ramosaj dhe mikeshat e ngushta të Beatrix që ishin të ftuara kaluan një kohë mjaft të mire. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm