Plot biznese familjare, por çfarë i la babai Butrint Imerit nga pasuria? (VIDEO)

By

Vet është shtetas gjerman që ka ngritur karrierë në Kosovë, por faimlja e këngëtarit Butrint Imeri, jeton dhe vepron atje, e ka një rrjet biznesesh.

E këtë javë, kur Butrinti po rrëfente gjëra që s’janë ditur për të, na e zbuloi edhe një të vërtetë nga jeta e tij.

I pyetur nëse ndonjë biznes e ka në emër të tij, përgjigjja e Butrintit të habit.

Ai thotë se babai nuk i ka lënë asgjë në emër të tijin, ngase ka frikë se ai po i bën “rrush e kumbulla”.

Ndiqeni të plotë intervistën e Butrintit:

 

Artikuj të ngjashëm