Pezullohen projektet muzikore të Melisës me protagonist Andin?

By

Vetëm pak javë më parë Prive njoftoi për projektet e Melisës, që do të kishin protagonist Andin në videoklip.

Por planet tashmë kanë ndryshuar për shkak se çifti ka ndarë rrugët e përbashkëta gjatë këtyre ditëve dhe këngët nuk janë publikuar shkaku i krizave të çiftit.

Për të kuptuar më shumë, ndiqni videon e mëposhtme të përgatitur nga Prive. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm