Luana në mënyrë të veçantë falënderon fansat për mbështetje

By

Për një periudhë të shkurtër, solli dy projekte të cilat u mirëpritën më shumë se mirë nga fansat e saj.

Në pamundësi për ta falënderuar secilin, Luana Vjollca, bëri një postim të veçantë për të gjithë ata që e duan muzikën e saj, sidomos dy këngët e fundit.

‘Faleminderiit qe ma keni bere kete vere te paharrueshme.. ??????
10 MILION #MiDheFlakeMallitTim#VetemTy ??? Shume dashuri per ju qe ma mbushni cdo dite e ma jepni kete energji te mire! 
Punoni fort per endrrat tuaja dhe shperndani vetem energji pozitive sepse ajo ju kthehet mbrapsht.
JU DUA ME ZEMER! ? ‘, ka shkruar ajo nën imazhin ku ka bërë bashkë dy projektet.

Luana këtë verë e ka nisur me angazhime edhe pse jo me prezantim.

Artistja po është shpesh e ftuar nëpër klube të natës për te performuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm