Për herë të parë në histori, Dua Lipa bëhet fytyra e re e kësaj marke të famshme veshjejesh

By

Dua Lipa është bërë fytyra e re e markës së njohur londineze të veshjeve.

Këngëtarja ka dhënë njoftimin e po ashtu edhe ka publikuar imazhet me veshjet e markës Pepe Jeans.

“Jam e lumtur të ju njoftoj se tani jam fytyra e re e Pepe Jeans. Jam shumë e lumtur kam punuar me një brend trashëgimia e të cilit është e bazuar në vendin ku jetoj, në Londër dhe unë do jem e para muzuciente që është pjesë e kampanjës”, ka shkruar Dua në Instagramin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm