E gjeni dot kush është vogëlushi i famshëm në foto?

By

Tani i njohur për publikun kosovar, por e gjeni dot nga fotografia më lart se kush është ai?

Bëhet fjalë për Patris Berishën, instrumentistin e Filarmonisë së Kosovës tani i martuar me këngëtaren Tuna Sejdiu.

View this post on Instagram

Winner Winner Chicken Dinner! #PubG #car

A post shared by Patris Berisha ♉️ (@patrisberisha) on

Ai ka publikuar një fotografi nga fëmijëria e tij dhe është tejet simpatik me flokët e gjata.

Berisha përndryshe tani është baba dhe ka një djalë me këngëtaren Tuna, të quajtur Tian. /Prive.al

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Patris Berisha ♉️ (@patrisberisha) on

Artikuj të ngjashëm