Pasarela Valdrin Sahiti: Kush parakaloi në tapetin e kuq?

By

Sonte po zhvillohet pasarela e shumëpritur e Valdrin Sahitit ku po prezanton edhe koleksionin e tij të ri.

Një mbrëmje gala e përgatitur deri në detajin më të vogël, të ftuarit e parë kanë shkelur në tapetin e kuq dhe u ndalën për fotografi.

Shihni më poshtë personazhet tanë të dashur dhe çfarë kanë veshur ata në mbrëmjen prestigjioze. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm