Ellen DeGeneres gati për lamtumirën e fundit!

By

Gjatë dy javëve në prag të finales së talk show-t të saj të gjatë, personaliteti i medias amerikane dhe prezantuesja televizive Ellen DeGeneres ka qenë mjaft emocionuese.

Sipas Page Six, një burim ka zbuluar se “Ellen ka qarë shumë. Të gjitha javët para finales ishin shumë emocionuese.”

Ajo kishte filmuar episodin e saj të fundit të ‘The Ellen DeGeneres Shoë’ më 28 prill dhe do të transmetohej më 26 maj, duke shfaqur një grup të ftuarish në listën A, duke përfshirë Jennifer Aniston dhe Pink, të cilët u shfaqën në episodin e parë. më 8 shtator 2003. Dhe ndërsa DeGeneres ishte e trishtuar kur pa fundin e vrapimit të saj 19-vjeçar, ajo nuk donte të dilte me zhurmë. “Ajo donte të dilte në heshtje. Ishin miqtë dhe familja e kastit dhe ekuipazhit në audiencë,” tha një burim televiziv i njohur për Page Six.

Që nga debutimi i spektaklit, komediania ka mirëpritur mijëra të ftuar të famshëm, shumë prej të cilëve u bënë shënjestër e shakave të saj shpirtmirë. Sidoqoftë, reputacioni i saj u godit në vitin 2020 pasi u shfaqën pretendimet për sjellje toksike në vendin e punës.

Në një letër drejtuar stafit të korrikut 2020 të marrë nga Us Weekly, prezantuesja tha se ajo gjithmonë donte që shfaqja të ishte një “vend lumturie” dhe ajo kërkoi falje për ndryshimin që kishte ndodhur.

Fituesja e Emmy-t më vonë deklaroi se akuzat ishin “shumë lënduese” për të, por pretendoi se nuk ishin arsyeja që ajo vendosi të mbyllte shfaqjen. “Nëse do të lija shfaqjen për shkak të kësaj, nuk do të kthehesha këtë sezon”, tha ajo për The Hollywood Reporter.

Artikuj të ngjashëm