Pas verës me punë, Skerdi drejt bregdetit me personin e zemrës (FOTO)

By

Sezoni veror është drejt fundit dhe si rrjedhojë pas muajsh të tërë me koncerte e në përgatitje të projekteve të reja muzikore, më në fund, ka pak ditë pushimi për artistët shqiptarë.

Pa mbaruar akoma vera, në ditët e fundit të Gushtit shumë prej tyre janë dyndur drejt bregdetit.

Njejtë ka vepruar edhe artisti i njohur nga Shqipëria, Skerdi.

Pas një vere me mbrëmje muzikore dhe këngë të cilat korrën goxha sukses, ai ka ndarë disa ditë për t’i kaluar me personin e zemrës, gazetaren kosovare Vesa Rama.

Çifti simpatik kanë përmes fotove në rrjete sociale kanë zbuluar se kanë nisur pushimet në jug, pushime këto mëse të merituara. /Prive.al

View this post on Instagram

Nje dhe i vetmi. TE DUA❤️ @skerdiago

A post shared by Vesa Rama 💍 (@vesaaarama) on

Artikuj të ngjashëm