Akoma e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, por a e uroi Seldi – Mimozën për ditëlindje?

By

Mimoza Shkodra mbrëmë festoi ditëlindjen.

Festa u zhvillua në mesin familjar dhe këtë e bëri të ditur vetë ajo përmes një fotografie të cilën e ndau me ndjekësit e saj.

Por, a e uroi ish I fejuari I saj, Seldi?

Jo, të gjitha komentet ishin nga fansat, familjarët dhe miqtë.

Edhe pse ish-çifti akoma ndiqet në Instagram, asnjë urim nga ana e Seldit nuk u pa.

Megjithatë, nëse kanë akoma marrëdhënie të mira tashmë miqësore, ka gjasa që Seldi ta ketë uruar privatisht.

Urime Mimoza./Prive.al

View this post on Instagram

Thanks to my Family ❤️

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

View this post on Instagram

🙏🏻❤️

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Artikuj të ngjashëm