Shoqe të ngushta: Rita Ora e Bebe Rexha për pak puthen në buzë (FOTO)

By

Se janë mike shumë të mira e kemi ditur ngase njëra tjetrën e kanë takuar sa herë që kanë pasur mudnësi.

Ato janë dy shqiptaret më të famshme në botë e edhe janë shoqe të ngushta dhe këtë e dëshmon një fotografi e Bebe Rexhës e postuar në Instagram, bashkë me Rita Orën.

Të njëjtin imazh e ka ripostuar edhe Rita Ora, duke shtuar aty edhe flamurin kuq e zi e edhe një zemër në përshkrim.

Dy këngëtaret bionde, kanë shprehur afërsi të madhe me njëra tjetrën derisa për pak nuk janë puthur në buzë në këtë imazh.

Së shpejti dyshja pritet të lansojë edhe një bashkëpunim, ndërsa jashtë këtij tandemi, mbetet Dua Lipa një tjetër shqiptare tejet e suksesshme ndërkombëtarisht, e cila nuk ka afirmitet kaq të madh sa Rita e Bebe bashkë, me asnjërën prej tyre. /Prive.al

Best friends. ❤️??

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Repost @beberexha Best Friends ??❤️

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Artikuj të ngjashëm