Me këtë super fotografi, Xhensila dhe Besi urojnë Krishtlindjet (FOTO)

By

Është një imazh që përçon shumë dashuri në këtë vigjilje Krishtlindjes.

Këngëtarja Xhensila Myrtezai dhe bashkëshorti i saj, aktori Bes Kallaku, kanë pozuar pranë një peme Krishtlindjes, duke sjellë për ndjekësit e tyre në rrjete sociale, imazhin më të ëmbël të ditëve të fundit.

Dyshja kanë uruar këtë festë të bukur të krishtere, me një dedikim të veçantë për besimtarët e kësaj feje.

“Urime lindjen e Krishtit. Zoti ju bekoftë, vetëm dashuri jepni, edhe te keni paqen e Zotit në zemrat tuaja”, ka shkruar Xhensila. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm